Чому варто замовляти присяжний переклад в бюро Експрес

Чому варто замовляти присяжний переклад в бюро Експрес

  • Автор записи:
  • Рубрика записиНовости

Переклад документів – це відповідальний та важливий процес. Особливо це актуально в тих випадках, коли людина має намір вступити до певного навчального закладу за кордоном. Дуже часто однією з умов для вступу може бути саме виконання присяжного перекладу всього пакету документів.

Варто зазначити, що це не звичайна адаптація документу під іншу мову, а дещо більш важливе. Основна відмінність присяжного перекладу полягає в тому, що такий документ прирівнюється уже до завіреного. Тобто, присяжні перекладачі мають особисту печатку, а це означає, що вам не буде потрібно шукати юриста, щоб той проаналізував документ й провів процедуру його завірення. Ви можете отримати якісний та швидкий переклад документів у Львові, причому вартість буде більш ніж доступною.

Чому варто замовляти присяжний переклад в бюро Експрес

Бюро перекладів “Експрес” – це те місце, де можна швидко отримати якісне виконання перекладу документів  Важливо зазначити, що замовити присяжний переклад документів можна як в онлайн-форматі, надіславши відповідну документацію через інтернет, так і безпосередньо в самому офісі.

Агенція Експрес пропонує своїм клієнтам велику кількість переваг в порівняні з іншими бюро, які працюють в цьому ж напряму.

Що стосується самих важливих моментів, то сюди можна віднести:

  • Географічне положення – офіс розташований в одному з найбільш популярних міст України – у Львові. Більш того, сам офіс розташований прямо в центрі Львова й знайти його дуже просто. Все що потрібно зробити – це скористатися навігатором і вказати відповідну адресу;
  • Перелік послуг – агенція пропонує клієнтам виконання цілого переліку послуг, починаючи з апостилю, легалізації різних документів, нотаріального засвідчення, й закінчуючи  перекладом довідки про несудимість та інших документів;
  • Досвід роботи – Агенція працює з перекладом документації понад 7 років і за цей час встигла зарекомендувати себе виключно з позитивного боку. На сайті клієнтам пропонуються помірні ціни. Висока якість виконання роботи, чітке дотримання термінів та відсутність навіть самих дрібних помилок. Це стосується як звичайного, так и присяжного перекладу, який є досить популярним при поїздках за кордон;
  • Перелік мов — бюро пропонує роботу з такими мовами, як: польська, німецька, іспанська, англійська, італійська, чеська, румунська та інші. Завдяки великій кількості перекладачів, які мають серйозний досвід роботи й абсолютне знання декількох мов, проблем з перекладом на всі вищеперераховані мови на виникає;
  • Види документів – на сайті можна виконати присяжний та звичайний переклад різних документів, починаючи з свідоцтва та довідок, та закінчуючи паспортом, інструкціями, довідками про навчання, та іншими подібними документами.

Зазначимо, що і це навіть не повний перелік переваг, чому варто звертатися до даного бюро. Є ще один цікавий момент – це терміни виконання поставлених завдань. Якщо бюро береться за виконання присяжного перекладу, то клієнт в будь-якому випадку отримує готовий результат виконаної роботи в точно поставлений термін.

Цьому моменту приділяється особлива увага, так як агенція робить великий акцент на своїй репутації. Варто зазначити, що коли мова йде про переклад документів для подорожі в іншу країну, то потрібно враховувати фактор, про яку конкретно країну йде мова.

Говорячи конкретно про діяльність бюро “Експрес” клієнти часто зацікавлені в тому, щоб отримати швидкий та якісний переклад на польську мову. Головне – це точно вказати терміни на виконання поставленого завдання.