Навіщо потрібна консультація і допомога юриста

Навіщо потрібна консультація і допомога юриста

  • Автор записи:
  • Рубрика записиНовости

В нашій складній і суперечливій дійсності, коли досить часто доводиться стикатися з порушенням прав або з необхідністю знання законів, питання «Хто такий юрист і навіщо він потрібен?» здається досить дивним. Навіть в стародавні часи люди усвідомлювали необхідність допомоги грамотного фахівця, який знає толк в законах. Перші «юридичні консультації» проводилися ще в Стародавній Греції, коли красномовні софісти допомагали громадянам готуватися до захисту в суді. Попередниками сучасних юристів можна назвати давньоримську Колегію понтифіків: ці люди займалися тлумаченням права, записували юридичні прецеденти, давали поради в цій галузі. Що ж відбувається в даний час?

Мабуть, сьогодні люди всіх сфер діяльності відчувають необхідність у юридичній допомозі. Спірні моменти, що вимагають звернення до закону, виникають все частіше, так що без сприяння кваліфікованого юриста часом не обійтися. Справжній професіонал надає широкий спектр послуг: консультації з різних питань, допомога в підготовці документів, відстоювання інтересів клієнта в суді, підтримка бізнесу і багато-багато іншого. У зв’язку з різноманітністю правових неясностей і суперечок люди вважають за краще звертатися в адвокатське бюро, оскільки там працюють фахівці широкого профілю, здатні допомогти розібратися з будь-якою проблемою.

Призначення юриста — бути посередником між суспільством і складною законодавчою системою

У суспільстві функціонують певні правові норми, так що всі люди, так чи інакше, з ними стикаються. Зараз поширеним явищем стали юридичні семінари з різної тематики, які дозволяють людям, необізнаним у законодавстві, навчитися розбиратися в необхідних правових питаннях. Підвищення правової культури суспільства не тільки посилить впевненість громадян у своїх силах, а й зменшить кількість неякісних юридичних послуг та юристів-шарлатанів.

Грамотний юрист — надійний помічник не тільки громадян, але і організацій. І на етапі реєстрації юридичної особи, і в процесі функціонування бізнесу за дотриманням правових формальностей вам допоможуть стежити юристи. У повсякденному житті, часом навіть не замислюючись про це, ми вступаємо в правові відносини. Тому завжди важливо бути захищеним, особливо надійним фахівцем.

Все життя людини проходить в спілкуванні: з рідними, близькими, з людьми на вулиці, в магазині, в маршрутці. Кожен день відбувається спілкування, причому частіше за все спілкування з незнайомими людьми, переходить в юридичний напрямок. Не вірите? Спробуємо довести, на прикладі робочого дня звичайнісінької людини.

Він вранці проспав на роботу — не розбудив будильник

Як з’ясувалося, вночі було відключення електрики, і будильник не спрацював в потрібний час. Прикро, але до маленької проблеми додалася велика — холодильник відключився і всі продукти зіпсувалися. Він подзвонив на роботу і попередив начальника, що проспав і вже виїжджає в офіс. У зв’язку з тим, що наш герой вийшов з дому пізніше звичайного маршрутка була переповнена і в тисняві у нього вкрали гаманець. Водій маршрутки не захотів відпускати героя просто так і влаштував скандал, благо миловидна панянка заплатила за нашого бідолаху.

Серед більшої частини українських громадян, особливо старшого покоління, склалася думка, що юрист — це необов’язковий фахівець в системі правосуддя. Постараємося викрити явну помилка. Більш того, підкреслимо: юрист в умовах сучасного життя абсолютно необхідний.

Навіщо мені потрібен юрист? Багато людей задають собі подібне питання, коли життєві обставини змушують їх шукати юридичну допомогу. Проте відповідь на нього досить очевидна.