В чому різниця між кредитом та оплатою частинами

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Іноді життя йде не за планом: несподівано ламається комп’ютер чи смартфон, аномальна спека змушує купити кондиціонер, а речі більше не поміщаються у стару шафу. Передбачити майбутні витрати та підготуватися до них фінансово буває непросто. Кредити та розстрочки допомагають вирішувати побутові проблеми у міру їх надходження. До того ж, гроші можна взяти онлайн. Ті хто користувався оплата частинами та подібними сервісами вказують на безперечні переваги даної опції. Адже тут у вас є реальна можливість отримати омріяну покупку просто зараз, а оплачувати її поступово. Чудова альтернатива тривалий час відкладати гроші, коли ви можете просто зараз отримати новий смартфон чи праску.

(далее…)

Продолжить чтение В чому різниця між кредитом та оплатою частинами

Де здійснюються відкриті торги та тендери?

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Відкриті торги мають свої переваги. Такий процес завжди прозорий і у ньому можуть прийняти участь всі охочі. Основною системою, котра запроваджує відкриті аукціони є Прозорро.Продажі. Впровадження цієї системи – велике досягнення української влади.

(далее…)

Продолжить чтение Де здійснюються відкриті торги та тендери?

Елеткронні торги в системі Прозоро

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Система Прозоро це по суті оптимальний варіант для проведення державних закупівель. Недарма її зробили обов’язковою для закупівель такого типу ще у 2016 році. З того часу державні закупівлі досить серйозно змінилися. Тепер у вас також є можливість отримати доступ до цієї системи та вийти на той рівень, котрий стане оптимальним у вашому випадку. Варто мати на увазі, що тут є досить цікаві особливості, про які вам варто дізнатися ще до того, як починати вести свою роботу на порталі. Це дозволить вам зосередитись на максимально ефективних діях та вийти на оптимальний для себе результат.

(далее…)

Продолжить чтение Елеткронні торги в системі Прозоро

Госзакупка в электронной системе

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Современная электронная система проведения государственных закупок может стать для вас основным источником поиска новых заказов. Открытые торги в этом современном секторе рынка способны предоставить вам ощутимые преимущества, так вам стоит попробовать настроиться на работу в этом секторе рынка и выйти на те инструменты, которые могут принести максимально возможный результат.

(далее…)

Продолжить чтение Госзакупка в электронной системе

За що можуть дискваліфікувати учасників ПроЗорро

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Один з сучасних способів, що активно використовується для купівлі певних товарів – це електронні аукціони. Даний формат хоч і потребує від учасників певних часових затрат, але дає можливість отримати якісні товари та послуги за ціною, що є набагато нижчою від ринкових показників. Це особливо вигідно для державних установ, які завжди ставлять перед собою одну мету – економію бюджетних коштів.

(далее…)

Продолжить чтение За що можуть дискваліфікувати учасників ПроЗорро

Особливості ринку торгів енергетичними ресурсами

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Відкритий формат проведення торгів енергетичними ресурсами створено спеціально для того, щоб максимально спростити цю систему. Відповідно до цього, кожен з учасників може отримати доступ до відкритого електронного ринку та взяти для себе певні нові можливості у цій категорії.

(далее…)

Продолжить чтение Особливості ринку торгів енергетичними ресурсами

Чому краще обирати електронний майданчик УУБ

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Кількість напрямків та сфер, в яких активно проводяться аукціони тільки зростає. Якщо з самого початку це були лише тендерні закупівлі, то сьогодні на електронних торгах можна легко знайти деревину, природні ресурси, право на вимогу по кредиту, нерухомість і багато інших цікавих лотів. Ви ж маєте чудову можливість з всього цього переліку обирати ті напрямки, які є цікавими безпосередньо для вас.

(далее…)

Продолжить чтение Чому краще обирати електронний майданчик УУБ

Где сделать присяжный перевод

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

В случае, когда вам срочно требуется перевод с украинского на польские гарантированно высокие качества, когда вы заняты сбором необходимых документов для поступления в ВУЗ Польши, когда Вы намерены направить прошение в суд на польской территории с целью получения гражданства Польши, или быть может вы желаете зарегистрировать собственное дело в Польше или имеете иную цель, то оказание услуг нашей компании вам обязательно потребуется! Мы выполним для Вас присяжный перевод отличного качества во Львове. Расскажем детальнее о присяжном переводе.

(далее…)

Продолжить чтение Где сделать присяжный перевод

Принцип проведення земельних торгів на електронних майданчиках

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Оренда або купівля земельної ділянки на вигідних умовах – це мета для великої кількості українських фермерів, які зацікавлені в тому, щоб вести на таких територіях господарство. Важливим моментом в процесі виборі земельної ділянки є врахування декількох ключових аспектів, які справді потрібно брати до уваги.

(далее…)

Продолжить чтение Принцип проведення земельних торгів на електронних майданчиках

Ринок земельних наділів в Україні

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

На цьому етапі сайт Prozorro надає спеціальний ринок та нові земельні ділянки. Тепер вони можуть бути надані тим, хто тільки вирішив отримати землю найближчим часом. Раніше державні активи були повністю закриті для отримання, і ніхто з власників не міг придбати землю в Україні. Кожен момент полягає в тому, що такий актив також був немислимий як застава банку. Багато людей хотіли заробити досить непогані гроші для свого бізнесу.

(далее…)

Продолжить чтение Ринок земельних наділів в Україні