Переваги для учасників Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Переваги для учасників Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

До складу учасників неприбуткової громадської організації Асоціація «Біржові та електронні майданчики» входять 35 українських аграрних та енергетичних товарних бірж, приватних підприємств та спеціалізованих електронних онлайн платформ.

Діяльність Асоціації регламентується чинним законодавством України у відповідних сферах діяльності, міжнародними нормативно-правовими актами та власними документами — Статутом, Установчим договором, Положенням про участь в Асоціації тощо.

Більш семи років діяльності Асоціації «Біржові та електронні майданчики» наглядно показали переваги участі в такому професійному товаристві, аналогів якому в Україні на сьогоднішній день не існує.

Громадська організація успішно виконує свою головну мету по забезпеченню захисту інтересів членів Асоціації, максимальної прозорості товарних ринків, створенню передумов для ефективної роботи учасників.

Вступити до Асоціації «Біржові та електронні майданчики» можуть органи державної влади та місцевого самоврядування, інші державні, комунальні установи, а також будь-які юридичні особи, незалежно від форми власності, які підтримують цілі та завдання, визначені установчими документами Асоціації.

Бути учасником Асоціації вигідно, оскільки це дає кілька вагомих переваг, основними серед яких є:

 1. на одному електронному порталі представлені зацікавлені учасники торгів, закупівель, аукціонів;
 2. можливість отримання кваліфікованої інформаційно-роз’яснювальної та методично-правової допомоги, участі у проведенні аналітичних досліджень;
 3. інтереси учасників торгів, закупівель, аукціонів представляють сертифіковані спеціалісти;
 4. уся необхідна інформація, яка представлена для проведення торгів, доступна для учасників безкоштовно;
 5. кожен учасник має право брати участь у розробці пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів з метою їх подальшого удосконалення.
 6. Для вступу до Асоціації «Біржові та електронні майданчики» необхідно здійснити кілька простих кроків:
 7. подати заяву встановленого зразка про включення до складу учасників с підписом керівника та печаткою юридичної особи;
 8. додати засвідчені підписом керівника та печаткою юридичної особи копії установчих документів (Статуту, витягу, виписки з ЄДРПОУ) та протокол зборів щодо рішення про вступ до Асоціації;
 9. сплатити членський внесок.

Детальніше за посиланням https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/.