Позиція президента щодо відкриття ринку землі

Позиція президента щодо відкриття ринку землі

  • Автор записи:
  • Рубрика записиНовости

Вже в лютому 2021 року буде відкрито ринок землі. Довгий час в Україні діяв мораторій на продаж сільськогосподарських ділянок, а тому люди розділили свої погляди на питання відкриття. На сьогодні відомо, що влітку буде відкрито ринок для приватних власників. Щодо юридичних осіб, то вони зможуть приймати участь у торгах лише в 2024 році, але ось що про це каже президент Зеленський.

Найгострішим питанням залишається урегулювання ринку землі для іноземних інвесторів. Станом на сьогодні це питання не вирішено. На майбутньому референдумі буде закриватися питання про це, але люди вже переживають про продаж країни. Президент впевнений, що його команда підготувала стійкий законопроект, котрий не допустить продажу земель в іншу країну.

Аналітики команди інформаційного порталу megasale.com.ua вважають, що не варто поки-що хвилюватись. Справа в тому, що навіть в цьому році є певні обмеження на продаж землі. Окрім того, що її можуть реалізовувати винятково фізичні особи, так держава встановила певні ліміти.

Так, громадяни зможуть продати свої ділянки площе о 100 гектарів. Враховуючи, що всі землі сільськогосподарського призначення займають майже 70% всього земельного фонду, така пропорція виглядає доволі закономірною. Спеціалісти погоджуються із позицією Зеленського, що відкриття ринку землі добре відобразиться на економічній ситуації в країні.

Залучення системи Прозорро до торгів призведе до ретельного контролю за виконанням угод, а також не допустить привласнення землі в одні руки. Для розуміння процедури варто ознайомитись не із нормативними документами, а із простими інструкціями Мегасейл. На цьому зауважує команда інформаційного ресурсу.

Якщо громадяни будуть максимально обізнаними в цьому питанні, то проблеми із продажами землі не виникатимуть. В такому разі українцям не буде потрібно хвилюватися та вважати, що незалежність країни під великим питанням.

Процедура онлайн-торгів максимально відкрита. Президент України наголошує, що за період з 2016 року система працює як годинник. Державний бюджет зростає, ринок землі лише помножить здобутки минулих років, а тому незабаром розпочнеться ера розквіту економіки України.

Якщо у вас не вистачає інформації щодо проведення торгів в липні 2021 року, то завітайте на ресурс Мегасейл та задайте питання онлайн. Консультанти обов’язково підкажуть де взяти корисну інформацію, а також додатково проведуть бесіду із роз’ясненнями.