Продаж необробленої деревини на аукціоні у Вінниці

Продаж необробленої деревини на аукціоні у Вінниці

 • Автор записи:
 • Рубрика записиНовости

Завдяки впровадженню (ЕАД), держава зробила великий крок у  підприємстві. Завдяки цьому, підвищилась прозорістьпродажу деревини та її доступності для покупців. Такий крок –  підтвердження зусиль правильного управління торгами, що знаходяться в України.

Для того, щоб цей спосіб продажу, який проходить у формі відкритого аукціону, проходив як можна краще, із запланованого врожаю на минулого року було виділено обмежену кількість хвойної та листової деревини. Підприємства будуть поступово пропонуватися на електронних аукціонах. Підприємства будуть доступні для покупців, які хочуть купити товар за змістом правил аукціону. Завдяки правилам, аукціон регулює весь хід продажу від реєстрації до завершення.

Плюси майданчика ТБ УЕБ

У нашої системи Інтернет-аукціону є багато переваг. Ось деякі з них для постачальника:

 1. проста система розміщення пропозицій,
 2. Стартова ціна,
 3. продаж за доступними цінами,
 4. швидкий процес продажу
 5. результати можна подивитись після завершення аукціону.

Переваги нашого майданчика для замовника:

 • швидке та зручне придбання товару і зниження витрат,
 • автоматизація процесу купівлі,
 • результати аукциону можна подивитися після закінчення,
 • шанси виграти єу кожного учасника,
 • тільки якісна деревина,
 • гарантію надаємо,
 • багато можливостей, планування виробництва.

Зареєструватися на аукціон з продажу необробленої деревини у Вінниці

Завдяки нашому електронному українському майданчику, будь-який українець має право прийняти участь в аукціоні. Наш сервіс повністю безпечний та відповідає усім вимогам. Буквально рік тому ми змогли продати в Україні сотні тисяч кубів деревини. Наші клієнти були раді скористуватися нашими послугами.

Хочеться одразу сказати про наших партнерів. На цей час, активними співробітниками, які регулярно реалізують лісоматеріали у Вінниці та області, виступають наступні підприємства та заводи:

 1. Гайсинський
 2. Могилів-Подільський лісгоспи
 3. Тульчинське лісомисливське господарство

Найбільшою популярністю на аукціонах користуються круглі лісоматеріали з листяних порід дерев, а також дров’яна деревина промислового і непромислового призначення.

Якщо вас зацікавила ця інформація, перейдіть за посиланням : https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-u-vinnitsi-na-auktsioni-prozorropr/.